• WALIZKA NARZĘDZIOWA DLA ELEKTRYKÓW BASIC L, 18CZ.

Symbol: WH 45530
1399.00
KPL Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 89
Raben (Półpaleta) 89
Dostępność Mało
Waga 5.53 kg

Zamówienie telefoniczne: 505243912

Zostaw telefon


SPECYFIKACJA:

Wymiary
Wewnątrz: 42 x 30 x 16 cm/na zewnątrz: 45,7 x 36,7 x 18,3 cm

Materiał
Polipropylen

Zastosowanie
Podstawowe wyposażenie dla mobilnego elektryka - idealne także na dobry start w zawodzie. Narzędzie to nadaje się do prac w obszarze elementów pod napięciem do 1000 V AC.


Dzięki walizce narzędziowej Basic każdy mobilny elektryk może nosić ze sobą kompleksowe wyposażenie, nie tracąc nad nim kontroli.

Ta poręczna walizka narzędziowa zawiera optymalny asortyment wysokiej jakości narzędzi ręcznych, z których większość posiada izolację z certyfikatem VDE, co zapewnia bezpieczną pracę przy elementach pod napięciem.

Ponadto walizka posiada dodatkowe szlufki i wystarczającą ilość miejsca do przechowywania indywidualnego wyposażenia.

Walizka jest wykonana z polipropylenu, co gwarantuje wytrzymałość. Umożliwia zabezpieczenie narzędzi przed kradzieżą poprzez zamocowanie na przystosowanych do tego celu uchwytach kłódki (nie są one zawarte w wyposażeniu standardowym).

Ergonomiczny, dwuelementowy uchwyt umożliwia wygodne przenoszenie walizki. Walizka narzędziowa Basic doskonale nadaje się także do podróży samolotem dzięki zaworowi kompensacji ciśnienia.

Tabliczka imienna do samodzielnego opisania pozwala wyraźnie oznaczyć jej właściciela. Walizka posiada certyfikat wg stopnia ochrony IP 67, co oznacza, że jest pyło- i wodoszczelna.

Dzięki pojemności 20 l oraz dopuszczalnej nośności do 14,2 kg jest przystosowana do najróżniejszych warunków eksploatacji.

**
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci