• NOŻYCE 215IHD45

Symbol: H-9705365-02
Brak towaru
1929.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Dostępność Brak towaru
Waga 3.5 kg
Zostaw telefon


DANE TECHNICZNE:

Zestaw z akumulatorem BLi10 i ładowarką C80
Nr art.: 970 53 65-02


Wydajność
Zalecana maksymalna średnica gałęzi: 25 mm
Prędkość robocza: 3 000 cięcia/min

Sterowanie
Łączność bezprzewodowa: Nie dotyczy

Akumulator
Typ akumulatora: Litowo-Jonowy
Napięcie akumulatora: 36 V

Silnik
Typ silnika: BLDC (bezszczotkowy)

Sprzęt
Długość listwy: 45 cm
Odstęp między zębami: 33 mm
Akumulator: BLi10, 36V / 2,0Ah
Ładowarka: 40-C80

Wymiary
Długość produktu: 102 cm
Waga (bez akumulatora): 3,2 kg

Dźwięk i hałas
Gwarantowana moc akustyczna: 90 dB(A)
Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 79 dB(A)

Wibracje
Równoważny poziom drgań(ahv, eq), uchwyt tylny: 1,7 m/s2
Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni: 2,1 m/s2

Husqvarna 215iHD45 to dwustronne akumulatorowe nożyce do żywopłotu, idealne do każdego rodzaju żywopłotu. Lekkie i dobrze wyważone, te akumulatorowe nożyce do żywopłotu są bardzo łatwe do uruchomienia i użytkowania, zbudowane z myślą o najwyższej jakości konstrukcji, wydajności cięcia i trwałości.

Wyposażony w zaktualizowany cyfrowy interfejs użytkownika, całkowicie metalową przekładnię i bezobsługowy bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy wystarczającej do cięcia nawet grubszych gałęzi.

FUNKCJE:

Cicha praca

Niski poziom hałasu zapewnia komfortową pracę i minimum niedogodności dla osób w otoczeniu.

Klawiatura przyjazna dla użytkownika
Starannie zaprojektowaliśmy nasze produkty z łatwą w obsłudze i intuicyjną klawiaturą. Możesz zoptymalizować swój czas i wydajność swojego produktu za jednym naciśnięciem przycisku. Wyposażony we wskaźniki LED pokazujące stan baterii i wzmocnione twarde górne przyciski dla lepszej kontroli.

Lekki i ergonomiczny design
Modele akumulatorowe z serii baterii 100 posiadają kompaktową, odchudzoną budowę dla doskonałej ergonomii. Dzięki temu są lekkie i dobrze wyważone - co pozwala na wygodną pracę w ogrodzie.

Silnik bezszczotkowy
Wysoki moment obrotowy w stosunku do wagi pozwala zwiększyć wydajność i niezawodność, ograniczyć hałas i przedłużyć żywotność produktu.

Automatyczne wyłączanie
Produkt wyłącza się automatycznie po 60 sekundach bezczynności, co przedłuża żywotność baterii, a także zmniejsza ryzyko obrażeń w przypadku pozostawienia go bez nadzoru.

Inteligentna konstrukcja korpusu (w trakcie procesu patentowego)
Inteligentna pozycja zestawu akumulatorów, umieszczona poziomo przez korpus maszyny. Zmniejsza ryzyko gromadzenia się brudu, wiórów, kurzu i wody w komorze baterii, które mogłyby powodować problemy ze złączami. Oznacza to również, że ciężar akumulatora można umieścić w pożądanym środku ciężkości lub w jego pobliżu oraz w osi obrotu produktu, co skutkuje zwiększoną manewrowością. Konstrukcja korpusu zapewnia również dużą elastyczność, ponieważ umożliwia stosowanie akumulatorów o różnych rozmiarach.

Tryb ekonomiczny savE™
Wybierz tryb savE aby uzyskać maksymalny czas pracy

Interchangeable Battery System

Wysokowydajny system akumulatorów Husqvarna oferuje szeroką gamę opcji, od lekkich akumulatorów kompaktowych po akumulatory plecakowe. Baterie w naszym systemie są zbudowane tak, aby mogły być używane przez długi czas, można je szybko ładować oraz wymieniać aby uniknąć niepotrzebnych przestojów w pracy. Nasz system akumulatorów umożliwia elastyczne zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna. Zawsze znajdziesz dostosowane rozwiązanie akumulatorowe, idealnie pasujące do danego zadania.


**
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci